НАША ІСТОРІЯ

Хто ми та звідки? Та чому це робимо?
https://kozakcraft.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/pro-nas-1.jpg

Майстерня “Kozak” заснована у 2016 році, створює шкіряні вироби (гаманці, ремені, сумки і т. д.), використовуючи багатовікові традиції шевського ремесла. В часи високих технологій прагнемо відроджувати та поширювати знання та навички, що передаються через покоління.

Ми створюємо речі, які будуть жити далі, розповідаючи свою історію в руках інших людей. Кожен виріб, народжується з любов’ю і турботою, і власник може це побачити і відчути.

Наша майстерня – невеличка сімейна справа, але в цьому й головна перевага. Це дозволяє краще слідкувати за всіма напрямками роботи (від контролю якості шкіри до прийняття замовлень) та неабияк мотивує розвиватись далі.

Жіночі та чоловічі гаманці представлені великим асортиментом моделей різного розміру та функціоналу, виконаних в найцікавіших забарвленням. Гаманці чоловічі найбільш популярні в класичному чорному кольорі, а гаманці жіночі часто оздоблюються індивідуальним гравіюванням.

Сумка з натуральної шкіри – це невід’ємний атрибут кожної пані, який підкреслює стиль та неабиякий смак власниці. Такий аксесуар завжди актуальний, і доречний не лише в офіційно-діловому, але й у повсякденному стилі та навіть на вечірках. Шкіряні сумки ми виготовляли прислухаючись до побажань та порад майбутніх власниць. Тому ці вироби зі шкіри виготовлені з особливою турботою та увагою до деталей.

Окрім цього, стильні чохли, зручні ключниці та солідні візитниці – це ті речі, які можуть стати гарним подарунком на свято. Ремінь виготовлений з натуральної шкіри може бути прошитий нитками, пряжка підбирається індивідуально.

Шкіряні аксесуари відрізняються своєю довговічністю і міцністю. Тому така покупка буде справжньою інвестицією, і збереженням часу та коштів.

https://kozakcraft.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/pro-nas-2.jpg
контакти майстерні козак

Ми у Луцьку

Будемо раді вас бачити,

Пн – Пт: 9:00 – 18:00

9:00 – 18:00