Виготовлення

У виготовленні ми використовуємо тільки натуральну шкіру, виключно вищого сорту. Внутрішні частини виробу або  дно можуть бути  і з незначними дефектами (родимка, невеликий шрам), які не впливають на функціонал виробу та його споживчі властивості. Зворотній бік шкіри не нормується.

Ми не задіюємо будь-яку спец. техніку при розкрою шкіри, він здійснюється майстром вручну, тому не можемо гарантувати фабричної точності.

Усі вироби Kozak мають брендування по факту. Якщо ви бажаєте внести корективи – повідомте нас.

Натуральна шкіра має властивість розтягуватися, тягнутися і всіляко змінювати свою форму під фізичним тиском. Відділення для карт, телефонів, ноутбуків наших виробах ми робимо в розмір з картою або ж пристроєм, оскільки з часом шкіра трішки розтягнеться, і якщо робити надто великий запас, то в майбутньому картки та техніка будуть випадати з відділень.

Будь-яка справжня матова шкіра може забарвити світлі речі в перший час, зазвичай після декількох тижнів, шкіра затреться на місцях дотику та не буде фарбувати речі. Цей процес можна пришвидшити потерши чистою сухою тканиною в місцях дотику.

Товщина шкіри варіюється від  1,3 до 1,6 мм.