Варто знати

ДОГЛЯД І ЗБЕРІГАННЯ

Кольори шкіри

Наші вироби створені зі шкіри «Crazy Horse». Відмінна зовнішня особливість цієї шкіри – вінтажність. На ній легко залишаються подряпини та сліди користування, це і є її родзинкою, оскільки ця властивість придає аксесуару  шарму  “старовини”. Подряпини при бажанні легко можна видалити, потерши місце чимось м’яким (пальцем, тканиною). При необхідності можна затемнити потрібні ділянки шкіри шляхом додаткового натиранння воском.

Очистити шкіру можна спец засобами  для очищення шкіри, або ж звернуться в спеціалізовану хімчистку.

Не можна сильно терти місце забруднення, а так само використовувати вологі серветки для очищення.

Якщо виріб змок під дощем або снігом, його слід витерти м’якою сухою тканиною.  Тривалий контакт з водою може викликати деформацію виробу та зміну кольору.

Зберігати вироби з натуральної шкіри краще в прохолодній темній шафі. Для запобігання зміни форми шкіряного виробу, рекомендуємо набити його старими газетами чи папером.

Не зберігайте вироби з натуральної шкіри в поліетилені. Це сприяє окисленню і поступовій зміні кольору шкіри. Не залишайте шкіру на сонці чи під прямими сонячними променями, це такого приведе до зміни вигорання кольору шкіри або вицвітання.

ВИГОТОВЛЕННЯ

У виготовленні ми використовуємо тільки натуральну шкіру, виключно вищого сорту. Внутрішні частини виробу або  дно можуть бути  і з незначними дефектами (родимка, невеликий шрам) які не впливають на функціонал виробу та його споживчі властивості. Зворотний бік шкіри не нормується.

Ми не задіюємо будь яку спец. техніку при розкрою шкіри, він здійснюється майстром вручну, тому не можемо гарантувати фабричної точності.

Усі вироби Kozak мають брендування по факту. Якщо ви бажаєте внести корективи – повідомте нас.

Натуральна шкіра має властивість розтягуватися, тягнуться і всіляко змінювати свою форму під фізичним тиском. Відділення для карт, телефонів, ноутбуків наших виробах ми робимо в розмір з картою або ж пристроєм, оскільки з часом шкіра трішки розтягнеться, і якщо робити надто великий запас, то в майбутньому картки та техніка будуть випадати з відділень.

Будь-яка справжня матова шкіра може забарвити світлі речі в перший час, зазвичай після декількох тижнів, шкіра затреться на місцях дотику та не буде фарбувати речі. Цей процес можна пришвидшити потерши чистою сухою тканиною в місцях дотику.

Товщина шкіри варіюється від  1,3 до 1,6 мм.

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Ви можете здійснити оплату в зручний для вас спосіб:

Оплата на карту Приват банку.

Оплата при отриманні (накладна плата Нова пошта) дійсна для замовлень без змін. Щоб вибрати даний спосіб на сайті вам потрібно вибрати його при оформленні замовлення.

Розрахунковий рахунок: Оплатити на розрахунковий рахунок можна через Приват 24.

Потрібно вибрати “Всі послуги” – “ПЛАТЕЖІ” – “По Україні” і заповнити реквізити.

Доставка Новою Поштою чи Укрпоштою

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАМОВЛЕННЯ

При оформленні індивідуального замовлення на виріб і внесення конструктивних змін до виробу майстерні Kozak: зміна розміру, внесення змін в конструкцію, доповнення кишенями, а так само нанесення індивідуального гравіювання. В даному випадку взаємини між клієнтом (замовником) і майстром Kozak (виконавцем)  регулюються Цивільним кодексом України Верховна Рада України; Кодекс України, Закон, Кодекс від 16.01.2003 № 435-IV, Глава 61 ПІДРЯД.

ГАРАНТІЯ

На всі вироби Kozak діє гарантія 3 місяці на будь-який тип поломки.

В подальшому ми ремонтуємо будь-який виріб, виготовлений у нас, протягом всього періоду використання виробу, ремонт відбувається з оплатою. Вартість розраховується індивідуально.

Перед відправкою обов’язково потрібно вислати  детальні та чіткі фотознімки поломки.

Ми в праві відмовити в післягарантійному обслуговуванні при сильному зносі або пошкодженнях.

ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІН

Повернення коштів або повна заміна виробу (без внесень змін до нього) здійснюються у разі:

Якщо виявлені істотні конструктивні відмінності між фактичним виробом і інформацією представленою на сайті.

Неякісно виконана робота над виробом – суттєві дефекти матеріалів, несправна фурнітури.

Якщо зазначений товар не був у споживанні та збережено його товарний вид, ми повернемо кошти за вирахуванням витрат на доставку та переказ грошей протягом 7 робочих днів після отримання виробу на розрахунковий рахунок  або картковий рахунок покупця.

Перед поверненням необхідно надати фотографії з вище перерахованими факторами.

Повернення або обмін товару належної якості:

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний в наступних випадках:

1) якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

2) якщо він з якихось причин не підійшов покупцеві, при цьому він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення або обмін товару неналежної якості:

Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

Якщо недоліки несуттєві, покупець має право на безкоштовне їх усунення у встановлений законодавчий термін.

Якщо в результаті експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, він зобов’язаний відшкодувати витрати, пов’язані з проведенням експертизи.

Усунення недоліків, що виникли внаслідок неправильної експлуатації, також проводиться за рахунок покупця.

Обмін і повернення товару належної якості:

З дня покупки товару пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки, і товар не має слідів експлуатації, збережена цілісність упаковки, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, маркування, а також всі отримані від продавця документи (чеки, гарантійні талони , Інструкція з експлуатації).

Якщо до товару було додано подарунок, він повинен бути повернутий разом з товаром. При цьому подарунок також не повинен містити слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби і фабрична упаковка. Якщо при здійсненні покупки була видана карта постійного клієнта, вона буде анульована.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:

– купити будь-які інші товари, що є в наявності, з відповідним перерахуванням вартості.

– отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

– здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

При поверненні грошей розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються не пізніше ніж протягом 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов’язань з боку покупця.

Обмін товару не здійснюється в наступних випадках:

Якщо товар був в експлуатації і має дефекти або знаходиться в неповній комплектації.

З моменту покупки пройшло більше 14 днів.