Інформація про майстерню

Майстерня шкіряних виробів «Козак» відкрилася на початку 2016 року. Власником є молодий й талановитий майстер Степан Цимбалюк, який захопившись ідеєю відродження давніх традицій у цій ремісничій справі, поставив за мету популяризувати сумки та гаманці українського виробництва.

«Ми створюємо речі, які будуть жити далі, розповідаючи свою історію в руках інших людей. Все, що ми створюємо, народжуються з любов’ю і турботою, і кожен власник нашого виробу може це побачити та відчути» – каже Степан.

Виготовляючи кожен гаманець, рюкзак чи кард-холдер, ми намагаємося використовувати унікальні технології цієї ремісничої справи аби досягти ідеального результату.

Жіночі та чоловічі гаманці представлені великим асортиментом моделей різного розміру та функціоналу, виконаних в найцікавіших забарвленнях. Гаманці чоловічі найбільш популярні в класичному чорному кольорі, а гаманці жіночі часто оздоблюються індивідуальним гравіюванням.

Сумка з натуральної шкіри – це обов’язковий атрибут кожної леді, який підкреслює стиль та неабиякий смак власниці. Такий аксесуар завжди актуальний, і доречний не лише в офіційно-діловому, але й у повсякденному стилі та навіть на вечірках. Шкіряні сумки ми виготовляли прислухаючись до побажань та порад майбутніх власниць. Тому ці вироби зі шкіри виготовлені з особливою турботою та увагою до деталей.

Окрім цього, стильні чохли, зручні ключниці та солідні візитниці – це ті речі, які можуть стати гарним подарунком на свято. Ремінь виготовлений з натуральної шкіри може бути прошитий нитками, пряжка підбирається індивідуально.

Шкіряні аксесуари відрізняються своєю довговічністю і міцністю. Тому така покупка буде справжньою інвестицією, і збереженням часу та коштів.

Ми невелика марка, але в цьому наша головна перевага. Це дозволяє краще слідкувати за всіма напрямками роботи (від контролю якості шкіри до прийняття замовлень) та неабияк мотивує розвиватись далі.