Блог

   

                                                            ***

На сайті предсталені шкіряні сумки, гаманці чоловічі та жіночі, ремені, ключниці, жіночі портупеї – це не весь перелік з того що ми виготовляємо власноруч. Виготовляємо як на замовлення, так і є продукція в наявності.  У нас широкий асортимет товарів.

KOZAK – сімейна майстерня, яка прагне популяризовувати Україну та її майстрів через створення якісного продукту. Нам вдалося завоювати довіру  багатьох клієнтів з різних куточків світу.

Якщо шукаєте якісний аксесуар зі шкіри,  наша майстерня готова допогти.

Індивідуальні замовлення 

Замовлення бувають різними, тому ми завжди стоїмо на чатах, щоб виконати найкреативніший виріб. На нашій пам’яті досить цікавих аксесуарів: і тримач для пляшок; і чохол на більярдний кий; і різного вигляду ножни; і конвертик для флешки, персональний конвертик для мініфлешки! і навіть чохол для ліри. 

Виготовлення індивідуальної роботи завжди потребує більше часу, коштів, зусиль та, звичайно ж, креативу. Значна частина наших аксесуарів – творчий задум наших замовників, які одного разу зателефонувавши

або прийшовши на майстерню, сказали: “Хочу ось таку сумку, але щоб кишенька була інша, і ручки довші і …”. 

Так на світ з’явилась і наша всіма улюблена сумочка “Вікторія”, яку ми назвали в честь покупчині.

На перший погляд може здатись, що на фото ліворуч представлене пристосування для стріл від лука. Але це не так. Насправді це шкіряний чохол для шампурів, виготовляючи який майстер чимало часу витратив на заміри ідеальних розмірів, аби “вмістилось багато, але не було великим”.

 

 

 

 

 

Ножни – ще один вид виробів зі шкіри, з яким нам довелось тісно познайомитись. 

Ніж ручної роботи – це сам по собі цінний інструмент і багато означає для свого власника. Тому чохол на нього повинен відповідати по стилю та статусу, і бути не менш презентабильним.

Новенька модель сумки “Краля”, доповнена ремінцями та неповторною китичкою. Ця сумочка через плече неабияк освіжає образ.

Здавалося б, змінено декілька деталь, але сумочка зовсім не схожа на свій прототип, тому безумовно позиціонується як нова модель. 

Виготовлення виробів за вашим дизайном – робота не проста, але цікава. Тому, якщо ви готові експерементувати –  ми готові вам допомогти в цьому)

 

 

 

Козаки – безстрашні воїни чи знавці своєї справи?

Існує безліч теорій щодо історії походження слова «козак» та його первинного значення. Їх настільки багато, що знайти істину, однозначне свідчення практично неможливо.

Проте зупинимось на найголовнішому, на тому, що дійсно має значення: хто ж у нашому розумінні козак? Скільки людей – стільки й думок. Хтось уявляє безстрашного лицаря без докорів та правил, проте з чіткими принципами; для когось козак – це герой, про якого писали кобзарі, оспівував та возвеличував в свої піснях народ, а для іншого – це волелюбна людина, яка готова загинути за близьких і рідних, за свою державу.

Сповнені містики та нерозгаданих таємниць поширювались легенди про козаків-характерників, справжніх чаклунів, які, маючи надприродні вміння, робили неймовірні дива на Запорозькій Січі. В першу чергу, ці віщуни допомагали воїнам у бою: замовляли рани, заговорювали біль та навіть зупиняли кулі голими руками. Окрім того, характерники часто бачили майбутнє, події, що відбувалися за сотні кілометрів в інших краях, впливали на свідомість людей та вміли впливати на природу, практично керували нею та з легкістю виходили сухими з води. Легенди це чи ні, і чи вірити в них – вирішувати лише вам. Проте, той факт, що все життя козака від народження і до смерті займала підготовка до війни, безпосередні битви та вічні сутички, які зрідка переривалися коротким перепочинком в мирі, заперечувати не можна. Саме підготовка з самого малку дозволяла ще у досить юному віці лицарю володіти навичками бою, їзди верхи, плавання та відмінно вправлятися з шаблею.

Непосвячені стверджували, що козакам не страшна ні куля, ні шабля ворожа, оскільки гадали, що одними чарами ці лицарі завоювали собі таку славу. Насправді, справа в чудовому знанні військового мистецтва та бездоганних навичках.

Як обрати ремінь і не помилитись?

Матеріал
Купуєте ремінь собі чи, можливо, другу на подарунок і розраховуєте користуватись ним ледь не щодня? В такому випадку краще обирати аксесуар з натуральної шкіри. Повірте, він буде зношуватись значно повільніше, а виглядатиме солідно та круто. Якщо ж ремінь підбирається під якийсь конкретний предмет одягу (і ви не будете користуватись ним часто), тоді можна зекономити і придбати з іншого матеріалу, не завжди дешевший, проте у більшому асортиментів.
Колір
Класика має бути обов’язково. Ремінь чорного кольору – це той виріб, який підійде під будь-яку комбінацію забарвлень і виглядатиме дійсно стильно. Аксесуар в коричневому кольорі доцільно дивитиметься з синім джинсом.
Ширина
В нас ви можете придбати ремінь шириною 4 см. Такий аксесуар підійде під джинси та класичні штани. Власницям тонкої талії, які обирають пасочок під плаття чи штани з завищеною талією, рекомендуємо обирати тоненький ремінь. (Тут можна поексперементувати з кольорами)
Дизайн
Шкіряний ремінь може бути прошитим ниткою та не прошитим.
Перший виглядає презентабильніше та придає статуссності, проте іноді недоречний (це стосується класичних брюк). Якщо ж про практичні якості, то такий акессуар безумовно краще зберігає форму, менше піддається розтягненню та пошкодженням.